Nyertesek

Gratulálunk nyerteseinknek!

Karácsonyi sütikészítő játékunkban az alábbi beküldőket sorsoltuk ki.

  • Arató Barbara (Nagyszénás)
  • Bagi Imréné (Ebes)
  • Balatoni Alojzia (Budapest)
  • Batinkova-Kovacs Elena (Budapest)
  • Benyikné Kis Ágnes (Gyöngyöshalász)
  • Berkecz Dóra (Csongrád)
  • Csáky Evelin (Mosonmagyaróvár)
  • Csamári Nikolett (Nyergesújfalu)
  • Cseri Lászlóné (Szelevény)
  • Deézsi Márta (Budapest)
  • Demkó Ottóné (Taktaharkány)
  • Dömőkné Salamon Csilla (Bázakerettye)
  • Dömötörné Bertók Éva (Tatabánya)
  • Fábián Virág (Gasztony)
  • File-Somogyi Mária (Budapest)
  • Gelencsér Dóra (Balatonboglár)
  • Gellér Anett (Vaja)
  • Hencz Ildikó (Sárbogárd)
  • Imre Dorina (Mosonmagyaróvár)
  • Imre Zsombor (Mosonmagyaróvár)
  • Istvánfi Péterné (Budapest)
  • Janusek Andrea (Mosonmagyaróvár)
  • Komaság László (Nyírbátor)
  • Kondorné Varga Tünde (Fehérgyarmat)
  • Kovácsné Balázs Andrea (Vác)
  • Kovácsné Nagy Tünde (Tiszapalkonya)
  • Krizmanics Éva (Budapest)
  • Laurinyecz Zoltán (Szarvas)
  • Megyes Gabriella (Szolnok)
  • Pógyorné Paksi Gabriella (Bekecs)
  • Pribránszki Józsefné (Mosonmagyaróvár)
  • Raábné Strobl Beáta (Pétfürdő)
  • Reményi Zita (Pilisvörösvár)
  • Ruszkai Renáta (Miskolc)
  • Sasvári Renáta (Eger)
  • Somogyiné Tatár Mária (Ónod)
  • Soós Ágnes (Gyöngyös)
  • Szepesi Józsefné (Mezőkövesd)
  • Szoboszlainé Sipeki Anikó (Újdombrád)
  • Szoó Károlyné (Bátonyterenye (Kisterenye))
  • Tischler Tímea (Kapuvár)
  • Tislér Katalin (Dombóvár)
  • Tisza Mihályné (Debrecen)
  • Tóthné Tunner Karolina (Szentkirályszabadja)
  • Vajda Katalin (Hatvan)
  • Varga Erzsébet (Ebes)
  • Varga Ildikó (Mosonmagyaróvár)
  • Varga Ildikó (Mosonmagyaróvár)
  • Varga Imréné (Mosonmagyaróvár)
  • Vízhányóné Szepesi Krisztina (Kiskunfélegyháza)

Kíváncsiak vagyunk, milyen finomságokat készítenek majd új sütőformáikban!

  • Ábrahámné Koklács Lívia (Balotaszállás)
  • Arató Barbara (Nagyszénás)
  • Balatoni Alojzia (Budapest)
  • Barnat Andreia (Budapest)
  • Batinkova-Kovacs Elena (Budapest)
  • Berkecz Dóra (Csongrád)
  • Bertalan Ildikó (Gyöngyös)
  • Bódi Katalin (Budapest)
  • Bognár Alexandra (Mezőörs)
  • Bordánné Kovács Anita (Debrecen)
  • Budai Antalné (Mosonmagyaróvár)
  • Csáky Evelin (Mosonmagyaróvár)
  • Csamári Nikolett (Nyergesújfalu)
  • Csere Andrea (Szőlőskislak)
  • Csere Ferencné (Szőlőskislak)
  • Csintalan Olga (Kiskunhalas)
  • Dányi Gyuláné (Sajókaza)
  • Deák Mónika (Nyergesújfalu)
  • Demjén Ágnes (Debrecen)
  • Demjén Erika (Debrecen)
  • Demjén Józsefné (Debrecen)
  • Döller Miklósné (Nyíregyháza (Oros))
  • Dr Csernák Márta (Kiskunhalas)
  • Dr Morvai Dóra (Gyöngyöshalász)
  • Fábián Virág (Gasztony)
  • Farkas Jánosné (Szombathely)
  • Frankberger Gábor (Szőlőskislak)
  • Gelencsér Ferencné (Siófok)
  • Gellér Anett (Vaja)
  • Hajnal Jánosné (Sopron)
  • Hencz Ildikó (Sárbogárd)
  • Hengerics Lajosné (Siófok)
  • Horváth János Zoltánné (Csorna)
  • Horváth-Tudós Adrienn (Csorna)
  • Höck Zsuzsa (Mosonmagyaróvár)
  • Imre Dorina (Mosonmagyaróvár)
  • Imre Lászlóné (Mosonmagyaróvár)
  • Imre Róbert (Mosonmagyaróvár)
  • Imre Zsombor (Mosonmagyaróvár)
  • Janusek Andrea (Mosonmagyaróvár)
  • Károlyi Zoltánné (Mezőberény)
  • Katalin Vajda (Hatvan)
  • Kelemenné Tóth Erika (Máriakálnok)
  • Kelle Aliz (Sükösd)
  • Kereszturiné Orosz Anikó (Komló)
  • Kispál Éva (Kiskunhalas)
  • Kispál Tiborné (Kiskunhalas)
  • Kiss Éva (Tiszafüred)
  • Kiss Istvánné (Egyek)
  • Kiss Sándorné (Szombathely)
  • Kiss Viktória (Szombathely)
  • Kocsárdi Sándor (Budapest)
  • Kolozsvári Zoltánné (Nagydobos)
  • Kondorné Varga Tünde (Fehérgyarmat)
  • Krizmanics Éva (Budapest)
  • Kuruczné Lamos Jolán (Levelek)
  • Lamos Ágnes (Levelek)
  • Laurinyec Z Istvánné (Szarvas)
  • Laurinyecz István (Szarvas)
  • Laurinyecz Zoltán (Szarvas)
  • Léman Jánosné (Szendehely)
  • Majtényi Boglárka (Mosonmagyaróvár)
  • Máté Angelika (Vaszar)
  • Méhes-Heveder Noémi (Mosonmagyaróvár)
  • Mondok Lilla (Jászkarajenő)
  • Morvai Dávid (Miskolc)
  • Muficsné Erzsébet (Kazincbarcika)
  • Nagy Ágnes Katalin (Budapest)
  • Nagy Ágnes (Mosonmagyaróvár)
  • Nagy Jánosné (Sály)
  • Németh Tímea (Zalaegerszeg)
  • Nótin Ibolya (Debrecen)
  • Pál Erika (Legénd)
  • Papp Krisztina (Gödre)
  • Pappné Molnár Mónika (Sajószöged)
  • Paprika Edit (Baja)
  • Páskuly Anett (Debrecen)
  • Páskuly Béláné (Debrecen)
  • Perjés Ottó (Nyergesújfalu)
  • Pinczésné Nagy Erika (Mezőkövesd)
  • Pógyorné Paksi Gabriella (Bekecs)
  • Posta Luca (Vác)
  • Pribránszki Józsefné (Mosonmagyaróvár)
  • Raábné Strobl Beáta (Pétfürdő)
  • Rácz Zsófia (Makó)
  • Reményi Zita (Pilisvörösvár)
  • Ruszkai Renáta (Miskolc)
  • Sasvári Renáta (Eger)
  • Simon Lászlóné (Nyergesújfalu)
  • Skorka Pálné (Csabacsűd)
  • Sléziáné Józsa Erika (Eger)
  • Solténszky Mátyás (Aszód)
  • Soós Ágnes (Gyöngyös)
  • Szabados Alida (Orosháza)
  • Szántó Flóra (Pilis)
  • Szegvári Beáta (Zalaegerszeg)
  • Szekeres Klári Lajosné (Mezőkovácsháza)
  • Szilágyi Csaba (Derecske)
  • Szőcs Ágnes (Budapest)
  • Szoó Károlyné (Bátonyterenye (Kisterenye))
  • Szuda Anita (Ceglédbercel)
  • Szuda Jánosné (Ceglédbercel)
  • Tamási Zsoltné (Kazincbarcika)
  • Tischler Tímea (Kapuvár)
  • Tisza Mihályné (Debrecen)
  • Tóth Bernadett (Földeák)
  • Tóth Zoltán (Egyek)
  • Tóthné Dányi Andrea (Kazincbarcika)
  • Tóthné Sárközi Mónika (Sarkad)
  • Tóthné Szincsák Erika (Egyek)
  • Vajda Réka (Edelény)
  • Varga Ildikó (Mosonmagyaróvár)
  • Varga Imréné (Mosonmagyaróvár)
  • Varga Imre (Mosonmagyaróvár)
  • Vass Judit Mónika (Debrecen)
  • Vass Zoltánné (Debrecen)
  • Végh Györgyné (Bonnya)
  • Virágos Gyöngyi (Orosháza)
  • Vrbáski Dijana (Szeged)
  • Zázrivecz Beáta (Markaz)
  • Zsuzsa Höck (Mosonmagyaróvár)